fbpx

Wylicytuj kolację z Piotrem Biesiekirskim i wesprzyj WOŚP

19/01/2023

Jak co roku, także i tym razem polski zawodnik motocyklowy, Piotr Biesiekirski, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i zaprasza na oryginalną, motocyklową kolację w swoim towarzystwie. 

21-latek to jedyny zawodnik prestiżowej kategorii Moto2, będącej przedsionkiem mistrzostw świata MotoGP, czyli motocyklowego odpowiednika Formuły 1. Biesiekirski zadebiutował w klasie Moto2 jako 16-latek, będąc wówczas najmłodszym zawodnikiem w tej kategorii na świecie. 

Aby osiągnąć swój sportowy cel, młody Polak postawił wszystko na jedną kartę, przenosząc się do Hiszpanii, uważanej za kolebkę motocyklowego motorsportu, a także skutecznie łącząc starty i treningi ze szkołą oraz nauką kolejnych języków obcych. 

Już dwa lata temu Piotr po raz pierwszy postanowił podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami podczas wyjątkowej kolacji, zainteresowanie którą przerosło jego oczekiwania. 

Także i w tym roku całkowity dochód z charytatywnej aukcji na portalu Allegro przeznaczony zostanie na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 31. finał odbędzie się 29 stycznia. Aukcja dostępna jest TUTAJ

„Granie razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to dla mnie zawsze ogromna przyjemność i zaszczyt – mówi Piotr Biesiekirski. – Cieszę się, że mogę podzielić się swoim doświadczeniem związanym nie tylko z motocyklami i wyścigami, a jednocześnie wesprzeć tak szczytny cel. Nie mogę doczekać się spotkania z osobą, która w tym roku zechce zagrać z WOŚP razem ze mną. Siema!” 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ: